Místo konání : ZŠ Vybíralova |
Soupiska hráčů - starší přípravka 2009/2010 : |
Střelci |
|
Kontakt: |
Starší přípravka |
Nádraský Jakub,Fiala Kryštof,Kalný David,Chaloupka Michal,Švácha Dominik,Ferstl Martin,Sabo Michael,Hušek Jan,Jiroušek Jan,Jandovský Lukáš,Wágner Adam,Miroslav Štádler. |
Aktuální sestava |
Stránky starší přípravky - zde - |
Starší dorost | mladší dorost | starší žáci | mladší žáci | starší přípravka | mladší přípravka |
Halová liga 09/10 |
Po několika letech vyhrála starší přípravka Halovou ligu |
František Sklenička |
|
|
Tel.: |
775 225 812 |
|
E-mail : |
Pondělí - |
16:30 - 18:30 |
Středa - |
16:30 - 18:30 |
Pátek - |
16:30 - 18:30 |
12.kolo - |
27.3.2010, 13:30 > Dolní Počernice - King (D.Počernice T1.) |
2 |
: |
1 |
13.kolo - |
20.3.2010, 10:30 > King - Praga (ZŠ Vybíralova UMT) |
1 |
: |
2 |
14.kolo - |
11.4.2010, 11:00 > Královice - King (Královice T.) |
3 |
: |
0 |
15.kolo - |
17.4.2010, 10:30 > King - Klánovice (ZŠ Vybíralova UMT) |
1 |
: |
3 |
16.kolo - |
23.4.2010, 17:00 > Koloděje - King (Koloděje T.) |
0 |
: |
11 |
17.kolo - |
1.5.2010, 10:30 > King - Kolovraty (ZŠ Vybíralova UMT) |
0 |
: |
4 |
18.kolo - |
8.5.2010, 09:00 > Sportovní Jižní Město - King (Újezd Praha 4 UMT.) |
1 |
: |
3 |
19.kolo - |
15.5.2010, 10:30 > King - Dubeč (ZŠ Vybíralova UMT) |
1 |
: |
1 |
20.kolo - |
23.5.2010, 12:00 > Satalice - King (Satalice UMT.) |
6 |
: |
1 |
21.kolo - |
30.5.2010, 15:45 > Junior - King (V Úžlabině UMT.) |
7 |
: |
0 |
22.kolo - |
5.6.2010, 10:30 > King - Uhřiněves B (ZŠ Vybíralova UMT) |
0 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grozdanič 2 |
Hušek-1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalný D-2 |
Švácha-2 |
Fiala-2 |
Hušek-1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalný D-4 |
Grozdanič-2 |
Wágner-2 |
Sabo-1 |
Jandovský-1 |
Švácha-1 |
Chaloupka-1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hušek-1 |
|
|
|
|
|
|
Kalný D-1 |
Sabo-2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalný D-1 |
Jandovský-2 |
|
|
|
|
|
Vladimír Sabo |
|
|
Tel.: |
777 002 864 |
pořadí |
název klubu |
Z |
V |
R |
P |
SKÓRE |
B |
1. |
Junior |
22 |
22 |
0 |
0 |
157 : 17 |
66 |
2. |
Kolovraty |
22 |
16 |
3 |
3 |
103 : 24 |
51 |
3. |
Klánovice |
22 |
16 |
2 |
4 |
95 : 22 |
50 |
4. |
Praga |
22 |
15 |
2 |
5 |
105 : 37 |
47 |
5. |
Dubeč |
22 |
12 |
4 |
6 |
83 : 40 |
40 |
6. |
Uhřiněves B |
22 |
8 |
2 |
12 |
64 : 77 |
26 |
7. |
Sportovní Jižní Město |
22 |
8 |
1 |
13 |
49 : 53 |
25 |
8. |
Satalice |
22 |
6 |
4 |
12 |
50 : 64 |
22 |
9. |
King |
22 |
6 |
3 |
13 |
48 : 77 |
21 |
10. |
Královice |
22 |
6 |
0 |
16 |
45 : 98 |
18 |
11. |
Dolní Počernice |
22 |
5 |
1 |
16 |
42 : 120 |
16 |
12. |
Koloděje |
22 |
1 |
0 |
21 |
7 : 219 |
3 |
1.kolo - |
5.9.2009, 08:15 > King - Dolní Počernice (Hloubětín T.) |
3 |
: |
1 |
2.kolo - |
12.9.2009, 15:30 > Praga - King (Praga T.) |
0 |
: |
9 |
3.kolo - |
19.9.2009, 08:15 > King - Královice (Hloubětín T.) |
7 |
: |
0 |
4.kolo - |
25.9.2009, 16:30 > Klánovice - King (Klánovice T.) |
16 |
: |
0 |
5.kolo - |
3.10.2009, 08:15 > King - Koloděje (Hloubětín T.) |
12 |
: |
1 |
6.kolo - |
11.10.2009, 16:00 > Kolovraty - King (Kolovraty UMT.) |
3 |
: |
0 |
7.kolo - |
17.10.2009, 08:15 > King - Sportovní Jižní Město (Hloubětín T.) |
0 |
: |
2 |
8.kolo - |
24.10.2009, 08:15 > Dubeč - King (Dubeč T.) |
3 |
: |
1 |
9.kolo - |
31.10.2009, 08:15 > King - Satalice (Hloubětín T.) |
3 |
: |
3 |
10.kolo - |
7.11.2009, 08:15 > King - Junior (Hloubětín T.) |
0 |
: |
9 |
11.kolo - |
14.11.2009, 10:15 > Uhřiněves B - King (Uhřiněves UMT.) |
1 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jandovský-1 |
|
|
|
|
Jandovský-1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jandovský-1 |
|
|
|
|
Jandovský-4 |
Chaloupka-3 |
Pilous-3 |
Sabo-1 |
|
|
|
|
|
|
Jandovský-1 |
Sabo-1 |
Kalný-1 |
|
|
Jandovský-1 |
|
|
|
|
Jandovský-1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|